شما هم دعوتید به این آرامش

امروز بیا و با ما ملاقات کن!

نمای کرتین وال

کرتین وال
یک نمای شیشه ای بیرونی ساختمان که نسبت به سایر نماها بسیار سبک تر می باشد ویژگی منحصر به فرد این نما انتقال تمام نور بیرون به داخل است.
اطلاعات بیشتر

پنجره دوجداره

پنجره دوجداره
به مدد پیشرفت علم و تکنولوژی نمونه جدیدی از درب و پنجره دوجداره به بازار عرضه شده که آسایش را برای ساکنین به ارمغان آورده و این پنجره ها نوعی عایق صوتی و حرارتی بوده و از هدر رفت انرژی در ساختمان جلوگیری می کنند.
اطلاعات بیشتر

نرده شیشه ای

هندریل شیشه ای
با پیشرفت روزافزون صنعت ساختمان و نگاه جدید طراحان و معماران به ساختار جان‌پناه‌ها و نرده‌‌ ساختمانی ، نرده‌‌ شیشه‌ای با مزیت‌‌ جدید جایگزین نسل‌‌ قبلی شده اند.
اطلاعات بیشتر

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای
در این سبک پارتیشن ، پروفیل‌ها حداقل فضا را اشغال می‌کنند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار می‌گیرد، هم‌چنین وضوح، دید و شفافیت بیشتری را به ارمغان می‌آورند.
اطلاعات بیشتر

سقف شیشه ای

Skylight
سقفی است که با استفاده از باز کردن بخشی از سقف و تبدیل آن به سقف شیشه ای به وجود می آید و به شکل طبیعی و با استفاده از نور خورشید روشنایی استفاده خواهد شد. این سقف با توجه به نوع سلیقه ی مشتری، می تواند ثابت و یا متحرک باشد.
اطلاعات بیشتر

کف شیشه ای

کف شیشه ای
با توجه به پیشرفت علوم مهندسی و مدرنیته شدن زندگی و ورود متریال های نوین و کارآمد در صنعت ساختمانی همچون بتن های تزئینی ، ترموود ، شیشه و … سکونتگاه ها نیز دچار تغییراتی شده اند که از جمله آن میتوان به استفاده از کف های شیشه ای به صورت شیشه سکوریت یا شیشه لمینیت اشاره نمود.
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

مشاوره رایگان : ۰۲۱۲۲۹۱۹۵۷۹

سقف شیشه ای

آسمان را ببین !

_

سقفی است که با استفاده از باز کردن بخشی از سقف و تبدیل آن به سقف شیشه ای به وجود می آید و به شکل طبیعی و با استفاده از نور خورشید روشنایی استفاده خواهد شد و زیبایی فوق العاده ای به ساختمان می بخشد. این سقف با توجه به نوع سلیقه ی مشتری، می تواند ثابت و یا متحرک باشد.

پارتیشن شیشه ای

محیط اداری جذاب !

_

پارتیشن شیشه ای یا (دیوارهای پارتیشن شیشه ای) پانل های شیشه ای با کیفیت بالا و بدون بار هستند که به عنوان تقسیم کننده اتاق عمل می کنند.  پارتیشن شیشه ای برای باز کردن یک اتاق و ایجاد محیط های کاری با هوای آزاد عالی هستند. سیستم های دیواره شیشه ای معمولاً به صورت   شیشه کامل (سقف تا دیوار) هستند که با استتفاده از قاب های آلومینیومی یا سایر سخت افزارهای نصب این سیستم ها را در جای خود نگه می دارند.

نرده شیشه ای

مدرن زندگی کن !

_

نرده شیشه ای از ابتدای پیدایش تا به امروز همواره مورد توجه طراحان قرار داشته است که از انواع تجهیزات ساختمانی می باشد که از شیشه به عنوان ساختار اصلی استفاده می کند و از ویژگی های بارز آن می توان به ظرافت و زیبایی اشاره نمود نرده های شیشه ای نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به سایر نرده ها دارند و در صورت نیاز به تعمیر ، تعمیر آنها به سادگی قابل انجام می باشد و به خاطر جنس شفاف و رنگ خنثی خود با هر محیطی‌ هماهنگ و با هر سبک طراحی، می‌‌تواند زیبایی‌ بی آفریند

پنجره دوجداره

مرز میان سکوت و صدا !

_

در مقایسه با درب و پنجره های قدیمی که از پروفیل آهن ساخته شده اند و علاوه بر افزودن بار اضافی بر ساختمان، به مرور زمان در اثر شرایط جوی دچار زنگ زدگی می شوند، پروفیل های یو پی وی سی و آلومینیوم که اخیراً وارد بازار شده اند بسیار باکیفیت بوده و از مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار هستند.از ویژگی های بارز آن میتوان به وزن سبک, مقاومت بسیار بالا در برابر تغییرات جوی و عدم اشتعال پذیری اشاره نمود. اساس پنجره دو جداره بر پایه شیشه دو جداره است.

کرتین وال

اوج زیبایی و طراحی مدرن !

_

کرتین وال (Curtain Wall) یکی از کامل ترین و بهترین سیستم جهت پوشش نمای خارجی ساختمان است این سیستم از پروفیل های آلومینیومی (لامل) و شیشه جهت پر کردن فضای بین پروفیل ها تشکیل شده است. در نمای کرتین وال پروفیل های آلومینیومی به دو بخش افقی (ترنسم) و عمودی (مولیون) تقسیم می شوند و بدلیل استفاده از پروفیلهای آلومینیومی با سطح مقاطع مختلف نمای کرتین وال به تنهایی قابلیت ایستایی بالایی داشته و به اصطلاح خود ایستا می باشد و احتیاجی به سازه نگهدارنده دیگری ندارد